Popaalex24254 Popaalex24254 30-03-2017 Matematică a fost răspuns Intrun magazin in descurs de trei zile sau vandut 11,64kg13,35kgsi18,42kg de alune care costa 16,5 lei kg. Calcolati in doua moduri suma incasata. Va rogggg? Dau coroana