Nicolaevna1 Nicolaevna1 22-03-2017 Limba română a fost răspuns a) 12 butelii costa cu 104 lei mai mult decit 8 butelii; b)un balot cu 6 butelii si un balot cu 4 butelii costa in total 250 lei.