Euasa Euasa 12-03-2017 Matematică a fost răspuns afla pretul urmatoarelor produse dintrun supermarket 9 sticle de ulei si 4 kg de zahar costa 66 de lei 9 sticle de ulei si 2kg de zahar costa 60 de lei