Rapceaslaviana Rapceaslaviana 14-02-2017 Matematică a fost răspuns 1kg de biscuiti costa 16,25 lei.Cat costa 0,2kg de biscuiti?Dar 2,8kg?Dar 3,6kg?Va rog cat mai repede!