👤
Ioneioonela
a fost răspuns

Trei ghiozdane si 4 penare costa 450 de lei. Iar patru ghiozdane si trei penare costa 550 lei. Determinati pretul unui penar. Astea nu stiu sa le fac deloc si is probleme de clasa a5a