Avvgvg Avvgvg 18-01-2017 Matematică a fost răspuns Mădălina cumpără 4 prajituri si 6 sucuri platind 42 de lei iar Beatrice cumpara 4 prajituri si 8 sucuri platind 52 de lei .cati lei costa o prajitura? Dar un suc