Ccatalin2004 Ccatalin2004 05-12-2016 Matematică a fost răspuns rezolvati problema urmatoare . Un elev cumpara 4 caiete cu 1 leu bucata si 10 caiete cu 1,50 lei bucata . Cat costa in medie un caiet