Anonim Anonim 23-10-2016 Matematică a fost răspuns corina a cumparat 2 ilustrate la pretul de 4 lei si 35 de bani si un pix de 1 leu si 20 de bani. problema trebuie sa aiba 2 rezolvari și 2 intrebăRI .