Andra2111 Andra2111 07-06-2016 Matematică a fost răspuns ptr 4 kg de capsuni si 3 kg de mare o gospodina a plătit 30 de mai.în kg de capsuni este de 3 ori mai scump decat 1 kg de mere.cat viața 1 kg de capsuni si un 1 kg de mere? Va roooogggggg!!!