123541 123541 02-06-2016 Matematică a fost răspuns Trei albume costa cat un clasor . S-au cumparat doua clasoare si 3 albume si s-au platit 270 de lei. Cati lei costa un clasor ? Repede va rog !!! Dau coroana!!! Multumesc !!!