Sabrina111111 Sabrina111111 20-05-2016 Matematică a fost răspuns Miruna bea zilnic doua cani cu lapte de cate 250ml.Un litru de lapte costa 4 lei. completeaza tabelul.Aveti si imagine cu tabelul.