👤
a fost răspuns

pentru o clasa s-au cumparat caiete de exercitii pentru limba si literatura romana in valoare de 175 lei si tot atatea caiete de geografie pentru care s-au platit 225 lei . stind ca un caiet de geografie este mai scump cu 2 lei sa se afle cate caiete sunt in fiecare tip si preturile acestora .

VA ROGGG !!! :(