Răspuns :
4prajituri
4sucuri
4+4=8
16 lei÷8=2lei
2lei costa o prajitura
2lei costa un suc
sper ca te-am ajutat!!!!
4sucuri
4+4=8
16 lei÷8=2lei
2lei costa o prajitura
2lei costa un suc
sper ca te-am ajutat!!!!