Dedei1111 Dedei1111 06-03-2016 Matematică a fost răspuns Pentru igiena sălilor de clasa o școală a investit 110 lei pentru obiectele de igiena Cu 65 lei sau cumpărat un aspirator iar de restul 9 maturi. Că-ți lei costa o matura