👤
Lavinu
a fost răspuns

1)O pereche de manusi costa de 4 ori mai putin decat o pereche de ghete.Impreuna costa 50 lei.Cati lei costa fiecare?

(As dori cu schema!!!)
(VA ROG E URGENT!!!!)