42:6=8,16+48+48= 110 leimie imi da ca fiecare produs costa 8 lei iar la ultima sincer nu cred ca e sc bine prob pt ca trebuia 80 de lei suma nu 68 lei ca daca intradevar e 68 lei atunci la 68 lei cumparand cele zece produse inseamna ca fiecare prod costa 6 lei si 80 de bani !