Albastru3 Albastru3 26-01-2016 Limba română a fost răspuns Probleme care se rezolva prin metoda reprezentării Grafice.o pereche de manusi costa de 4 ori mai putin decat o pereche de ghete.impreuna costa 50 lei.cati lei costa fiecare?