Andrisancamelia Andrisancamelia 02-01-2016 Matematică a fost răspuns Doua produse costa 6lei.Stiind ca un produs are pretul divizor al pretului celui de-al doilea produs,cele doua preturi sunt diferite si mai mari de 1leu,stabiliti pretul fiecarui produs