Nistoralexandra28081 Nistoralexandra28081 17-04-2024 Matematică a fost răspuns două sticle de ulei și 4 kg de zahăr costă 66 RON .nouă sticle de ulei și 2 kg de zahăr costă 60 RONrepede dau coroana