Elenacalugarita12 Elenacalugarita12 11-04-2024 Matematică a fost răspuns Pentru trei cărți de povești și șase enciclopedii sau plătit 270 RON iar pentru 3 kg de pere și patru de mere sau plătit 180 RON câți lei costă 1 kg de fiecare