Iuliamariaharbuz256 Iuliamariaharbuz256 03-04-2024 Matematică a fost răspuns Ioana a cumpărat 3,5 kg de mere și 2 kg de roșii plătind în total 24 RON Radu a cumpărat 7 kg de mere și 1 kg de roșii plătind în total 35,50 RON Cât costă 1 kg de roșii respectiv 1 kg de mere