Răspuns :
4,25x3,24=13,77 lei
Se inmultesc nr de kg cumparate cu pretul unui kilogram.
Se inmultesc nr de kg cumparate cu pretul unui kilogram.
Răspuns:
Explicație pas cu pas:
total suma cheltuita:
4,25*3,24= 13,77 lei