👤

bunica a plătit 39 RON pentru 3 kg de vinete și 2 kg de ardei dorind să facă zacuscă a doua zi a mai cumpărat 7 kg de vinete și 10 kg de ardei plătind 123 RON aflând Care este prețul unui kilogram de vinete respectând prețul unui kilogram de ardei​