Tuiandreea2 Tuiandreea2 11-03-2024 Matematică a fost răspuns pentru confecționarea unei uniforme școlare se folosesc 2,7 m de material cât s a plătit pentru 13 uniforme știind că 1 m de material costă 4,60 RON