Mu051855 Mu051855 14-02-2024 Matematică a fost răspuns 10. Prețul unui kilogram de pere este de 4 lei. Copiați și completați tabelul: Cantitatea în kg 7 Pretul total în lei Completati următorul 2 8 2,5 10,5 0,6 21 150 10