Samatailoinna8 Samatailoinna8 05-12-2022 Matematică a fost răspuns Formulează întrebarea astfel încât problema să se rezolve prin două operații rezolvă problema obținută cu justificări o ilustrată costă 8 RON iar un trandafir este de trei ori mai scump