👤

mama lui Dan cumpără de la piață 1 Kg și 2 kg de ceapă pentru care plătește 10 RON Știind că 1 kg de roșii costă cât 2 kg de ceapă la prețul unui kilogram de roșii​

Mama Lui Dan Cumpără De La Piață 1 Kg Și 2 Kg De Ceapă Pentru Care Plătește 10 RON Știind Că 1 Kg De Roșii Costă Cât 2 Kg De Ceapă La Prețul Unui Kilogram De Ro class=