👤
a fost răspuns

pentru internatul scolii s-au cumpărat 18 dulapuri și 25 de mese si s-au plătit 7625 lei . Pentru 9 dulapuri și 10 mese s-au plătit 3500 lei. Cat costa un dulap si o masa​